Gündem
Giriş Tarihi : 22-10-2021 22:02   Güncelleme : 22-10-2021 22:02

Yollarımız Sıcak Asfalt Konforuna Kavuşuyor

Yollarımız Sıcak Asfalt Konforuna Kavuşuyor

Yollarımız Sıcak Asfalt Konforuna Kavuşuyor

Kapaklı Belediyesi tarafından vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla başlatılan sıcak asfalt seferberliği yoğun tempoyla devam ediyor.

Kentimizim önemli ulaşım güzergahlarından biri olan Atatürk Mahallesi Yıldız Caddesi’nde sıcak asfalt serimi devam ederken, Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nde birçok cadde ve sokakta çalışmalar tamamlandı.

YILDIZ CADDESİ ASFALTLANIYOR

Kapaklı Belediyesi tarafından kentimizin ulaşım ağını sıcak asfalt konforuna kavuşturan asfalt serim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Atatürk Mahallesi Kıbrıs Caddesi’nde çalışmalar tamamlanırken, Yıldız Caddesi’nde ise asfalt serimi devam ediyor.

BİRÇOK CADDE VE SOKAKTA ASFALT SERİMİ TAMAMLANDI

Çalışmalar kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Didem Sokak, Şafak Sokak, Kıvanç Sokak, Sarmaşık Sokak, Fulya Sokak, Dilber Sokak’ta asfalt serimi tamamlanırken,  Muhtar Çetin Dilsiz Sokak, Bülbül Sokak ve Erdem Sokak’ın bir kısmı asfaltlandı.

“ÇALIŞMALARIMIZA YOĞUN BİR PROGRAMLA DEVAM EDİYORUZ”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Kentimiz genelinde sıcak asfalt serim, kilit taş yol, beton yol ve kaldırım gibi üstyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda sıcak asfalt serim çalışmalarımız belirli program dahilinde Cumhuriyet Mahallesi ve Atatürk Mahallemizde devam ediyor. Birçok cadde ve sokağımızı asfaltladık. Aydınlatma çalışmalarımızla ışıl ışıl bir görünüme kavuşan Mithatpaşa Caddemizin ardından Yaşar Doğu Caddemizde de baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriyoruz. Hizmetin en iyisini hayata geçirmek için çalışmalarımıza yoğun bir programla devam ediyoruz. Tamamladığımız çalışmaların vatandaşlarımıza ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.