Gündem
Giriş Tarihi : 19-10-2021 19:28   Güncelleme : 19-10-2021 19:28

Yazar Hayri Varol’dan Başkan Çetin’e Ziyaret

Yazar Hayri Varol’dan Başkan Çetin’e Ziyaret

Yazar Hayri Varol’dan Başkan Çetin’e Ziyaret

Bölgemizin tanınan siyasetçilerinden ve simalarından yazar Hayri Varol, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i ziyaret ederek “Ayçiçeği Tarlalarına Beton Dökülürken” adlı yeni kitabını hediye etti.

“Tanınmamış Kişi” adlı kitabının ardından, “Ayçiçeği Tarlalarına Beton Dökülürken” adlı romanıyla okuyucuları ile buluşan yazar Hayri Varol, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i ziyaret etti. Yazar Varol, yeni romanını imzalayarak Başkan Çetin’e takdim ederken, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, hediyesinden dolayı Varol’a teşekkür ederek, kitabının hayırlı olmasını diledi.

KİTABIN KONUSU

Askerden büyük umutlarla dönen Halil, ailesinin ihanetiyle sarsılır. Çareyi çok sevdiği karısı Havva’yı alıp hiç bilmediği bir kente göç etmekte bulur. Yeni bir hayata kavuşma umuduyla göç ettikleri Çerkezköy’de onları büyük bir yaşam mücadelesi beklemektedir. Bir yandan geçim derdi bir yandan ise varoluş buhranlarıyla sarsılan Halil kendini büyüme hırsı intikam arzusuna adar. Onun bu arzuları kaybettiklerini geri verecek mi? Yoksa elindekileri kaybetmesine mi yol açacak?