Gündem
Giriş Tarihi : 08-10-2021 12:30   Güncelleme : 08-10-2021 12:30

Vatan Caddesi’nde Sıcak Asfalt Yol Çalışmaları Başladı

Kapaklı Belediyesi tarafından devam eden üstyapı çalışmaları kapsamında Vatan Caddesi’nde sıcak asfalt yol yapım çalışmaları başladı

Vatan Caddesi’nde Sıcak Asfalt Yol Çalışmaları Başladı

Kapaklı Belediyesi tarafından devam eden üstyapı çalışmaları kapsamında Vatan Caddesi’nde sıcak asfalt yol yapım çalışmaları başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı halkının hizmetin en iyisine layık olduğunu kaydetti.

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Vatan Caddesi’nde sıcak asfalt yol çalışmasına başladı. Belediye Başkanı Mustafa Çetin, başlayan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Mustafa Çetin, çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada, Vatan Caddesi’nin altyapı çalışmalarının tamamlandığını ve üstyapı çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Belediye Başkanı Çetin, “Üstyapı çalışmalarımıza Fen İşleri Müdürlüğümüz ile başladık. Erbay Caddesi’nden başlayarak Turgut Özal Caddesi ve Plevne Caddesi’nin altyapı çalışmaları tamamlandı. Vatan Caddemizde de alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının hemen akabinde başladığımız sıcak asfalt çalışması ile konforlu bir yol haline getirmeye gayret ediyoruz. Gelecek yıl yine bu caddemizde kaldırım genişletme, peyzaj ve aydınlatma çalışmaları ile Pınar Bulvarımızın benzeri bir cadde haline getireceğiz.  Kapaklı halkı hizmetlerin en iyisine layık, bunun bilincindeyiz. Bu bağlamda çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz.” diye konuştu.