Spor
Giriş Tarihi : 21-09-2021 22:22   Güncelleme : 21-09-2021 22:22

VALİLİK KUPASI YELKEN YARIŞLARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.

VALİLİK KUPASI YELKEN YARIŞLARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

VALİLİK KUPASI YELKEN YARIŞLARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.

VALİLİK KUPASI YELKEN YARIŞLARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU.
Tekirdağ Yelken İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan “Valilik Kupası Yelken Yarışları”, ilimizin ev sahipliğinde Bulgaristan’dan OMSK Cyclone ve Hristov Sailing Club ile Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübünün katılımı ile 18 – 19 Eylül 2021 tarihlerinde Tekirdağ’da gerçekleştirildi.
2 gün boyunca devam eden yarışların sonunda 19 Eylül 2021 pazar günü saat 17:00 de dereceye giren sporcularımıza ödül töreni gerçekleştirildi.
Ödül töreni Tekirdağ Valisi Sayın Aziz YILDIRIM,İl Jandarma Komutanı Osman KILIÇ, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Fatih BOZBOYACI, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ahmet ÜZGÜN , İlçe Müdürümüz Hüseyin MUTLU,Spor Şube Müdürümüz Abdullah YILMAZ, TYF Tekirdağ İl Temsilcisi Şenol Birol UZEL,sporcular ve velilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
Ödül töreninde konuşmasını yapan Tekirdağ Valisi Sayın Aziz YILDIRIM bu yıl gerçekleşen “Valilik Kupası Yelken Yarışlarının” 19 Eylül Gaziler Günü’ne denk gelmesi
nedeniyle yarışı gazilerimize atfetti.
Törende TYİK Yönetim Kurulu Başkanı Eren Cicioğlu, OMSK Cyclone Kulübü Onursal Başkanı Todor Tuzlukov ve Yönetim Kurulu Başkanı Nikolai Tomov’a birer kulüp flaması hediye ederek katılımlarına teşekkür etti.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce yarışlara katılarak mücadele veren 68 sporcumuzu ve ödül alan sporcularımızı tebrik ederek başarılarının devamını diliyoruz.
OPTİMİST GENEL KLASMAN
1. Kutsal Güneş Kurnaz – Tekirdağ Yelken
2. İlayda Şen – Tekirdağ Yelken
3. Atanas Zlatev – S.C. Hristov
4. Danıela Gocheva – Omsk Cyclone
5. Ege Subaşı – Tekirdağ Yelken
OPTİMİST JUNİOR GENEL KLASMAN
1. Birinci Atanas Zlatev – S.C. Hristov
2. Tuna Kaya – Tekirdağ Yelken
3. Eda Kadam – Tekirdağ Yelken
4. Eren Çakır – Tekirdağ Yelken
5. Melis Bolat – Tekirdağ Yelken
OPTİMİST KIZLAR KATEGORİSİ
1. İlayda Şen – Tekirdağ Yelken
2. Danıela Gocheva – Omsk Cyclone
3. Eda Kadam – Tekirdağ Yelken
OPTİMİST JUNİOR KIZLAR KATEGORİSİ
1. Eda Kadam – Tekirdağ Yelken
2. Melis Bolat – Tekirdağ Yelken
3. Nıkol Burgazlıeva – Omsk Cyclone
LASER 4.7 GENEL KLASMAN
1. Kaan Bolat – Tekirdağ Yelken
2. Emin Aras Yılmaz – Tekirdağ Yelken
3. Kemala Parusheva – Omsk Cyclone
LASER RADİAL GENEL KLASMAN
1. Cem Eren – Tekirdağ Yelken
2. Meriç Erdağlı- Tekirdağ Yelken
3. Melih Fazlıoğlu – Tekirdağ Yelken
420 GENEL KLASMAN
1. Ekin Su Gökkurt – Melike Neva Bostancı – Tekirdağ Yelken
VALİLİK KUPASI ÖZEL ÖDÜLLERİ
2012 Doğumlular 1. Deniz Göçmen – Tekirdağ Yelken
2013 Doğumlular 1. Todor Gochev – Omsk Cyclone
2014 Doğumlular 1. Tıtı Tuzlukov – Omsk Cyclone
2021 Yılında Başlayanlar 1. Sude Destereci – Tekirdağ Yelken