Gündem
Giriş Tarihi : 06-10-2021 12:14   Güncelleme : 06-10-2021 12:14

Ücretsiz Spor Kurslarımız Başlıyor

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gençlere ve çocuklara yönelik ücretsiz Voleybol, Basketbol, Güreş, Masa Tenisi ve Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) kursu düzenleniyor

Ücretsiz Spor Kurslarımız Başlıyor

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gençlere ve çocuklara yönelik ücretsiz Voleybol, Basketbol, Güreş, Masa Tenisi ve Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) kursu düzenleniyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde açılan 5 farklı spor kursunun kayıtları başladı. Kurslara başvurmak isteyen vatandaşlar Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nden yüz yüze ya da www.kapakli.bel.tr web adresinden online olarak başvuru yapılabilecek. Başvuru için; 

5 farklı kurs ile 10 ila 19 yaş arasına yönelik 5 farklı ücretsiz kursun başvuruları başladı. 14-19 yaş grubuna yönelik Voleybol, 10-15 yaş grubuna yönelik Masa Tenisi, 14-19 yaş grubuna yönelik Basketbol, 9-13 yaş grubu için Güreş ve 12. sınıf öğrencileri ve mezunlara yönelik Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) kursları ücretsiz olarak düzenlenecek.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, düzenlenen kurslar ile ilgili yaptığı açıklamada, “Belediyemiz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslarımıza tüm gençlerimizi ve çocuklarımızı bekliyoruz. Düzenlediğimiz 5 farklı branş ile çocuklarımızın ve gençlerimizin sadece fiziksel değil, spor ile beraber zihinsel olarak da gelişimlerine destek oluyoruz. Spor kenti Kapaklı sloganı ile gerçekleştirdiğimiz spor kursları ile gençlerimizin sporla iç içe bir yaşam sürmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.