Gündem
Giriş Tarihi : 24-08-2021 00:12   Güncelleme : 24-08-2021 00:12

U-14 Yaz Futbol Turnuvasının Kazananı Kapaklı Sitespor Oldu

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen U-14 Yaz Futbol Turnuvası tamamlandı

U-14 Yaz Futbol Turnuvasının Kazananı Kapaklı Sitespor Oldu

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen U-14 Yaz Futbol Turnuvası tamamlandı.

İlçemizden Kapaklıspor, Kapaklı Sitespor ve Kapaklı Kartalspor takımları ile Çerkezköy’den Çerkezgücüspor, Saray’dan Marmaraspor takımlarının katıldığı turnuvanın kazananı Kapaklı Sitespor U-14 takımı oldu.

SİTESPOR 10 PUANLA ŞAMPİYON OLDU

Sporcun birleştirici özelliği ile insanların tanışıp, kaynaşmalarına imkan sağlamak amacıyla çeşitli kurslar ve turnuvalar gerçekleştiren Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen U-14 Yaz Futbol Turnuvası tamamlandı. Turnuvanın son gününde Kapaklı Sitespor, Saray temsilcisi Marmaraspor’u 6-2 mağlup ederek 10 puana ulaştı ve turnuvanın şampiyonu oldu. Kapaklıspor ise Çerkezköy temsilcisi Çerkezgücüspor’u son maçta 3-0 mağlup ederek 9 puana ulaştı ve turnuvayı ikinci sırada bitirdi.

“GENÇLERİMİZİ ÖNEMSİYOR, HER ALANDA YANLARINDA VE DESTEKÇİLERİ OLUYORUZ”

Son maçların ardından kupa töreni düzenlendi. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kupa töreninde katılımcılara yönelik yaptığı konuşmada, “Kapaklı Belediyesi olarak kültür, sanat ve sportif alanlarda birçok faaliyeti hayata geçiriyoruz. Gençlerimizi önemsiyor, her alanda yanlarında ve destekçileri oluyoruz. Kentimize 6 halı saha ve 6 basketbol sahası kazandırdık. Tenis kortumuz yakın zamanda faaliyete geçecek. Kapalı spor salonu ve yüzme havuzunu da kentimize kazandıracağız. Kapaklı’da gençlerimize sahip çıkmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.” dedi. Başkan Çetin, turnuvaya katılan futbolculara, kulüp yöneticilerine ve sporcuların ailelerine teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Başkan Çetin’in konuşmasının ardından takımlara kupaları takdim edildi. Kupa töreni hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.