Gündem
Giriş Tarihi : 20-09-2021 02:57   Güncelleme : 20-09-2021 02:57

U-11 Yaz Futbol Turnuvasının Kazananı Kapaklı Sitespor Oldu

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından U-14 kategorisinin ardından U-11 Yaz Futbol Turnuvası düzenlendi

U-11 Yaz Futbol Turnuvasının Kazananı Kapaklı Sitespor Oldu

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından U-14 kategorisinin ardından U-11 Yaz Futbol Turnuvası düzenlendi.

İlçemizden Kapaklıspor, Kapaklı Sitespor ve Kapaklı Kartalspor takımları ile Çerkezköy’den Çerkezgücüspor ve Göztepe, Saray’dan Marmaraspor takımlarının katıldığı turnuvanın kazananı Kapaklı Sitespor U-11 takımı oldu.

SİTESPOR 15 PUANLA ŞAMPİYON OLDU

Sporcun birleştirici özelliği ile insanların tanışıp, kaynaşmalarına imkan sağlamak amacıyla çeşitli kurslar ve turnuvalar gerçekleştiren Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü geçtiğimiz ay düzenlediği U-14 Yaz Futbol Turnuvasının ardından bu sefer de U-11 Yaz Futbol Turnuvası düzenledi.

İKİNCİYİ PENALTILAR BELİRLEDİ

Göztepe takımının çekildiği turnuvada Kapaklı Sitespor U-11 takımı 15 puan toplayarak turnuvanın şampiyonu oldu. 10 puan toplayan Çerkezgücüspor ve Kapaklı Kartalspor takımları ikincilik müsabakasında karşı karşıya geldi. 2-2 berabere biten maçı penaltılarda kazanan Çerkezgücüspor turnuvanın ikincisi, Kapaklı Kartalspor ise üçüncüsü oldu. Marmaraspor 6, Kapaklıspor ise 3 puan topladı.

“GENÇLERİMİZİ VE SPORCULARIMIZI ÖNEMSİYORUZ”

Kupa töreninde konuşan Kapaklı Belediye Başkanvekili Nizamettin Çoban, “Çocuklarımızı spora kazandırma konusunda ailelerimizi özellikle tebrik ediyorum. Gençlerimizi ve sporcularımızı önemsiyoruz. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz ve spor kulüplerimiz olarak bu tür turnuvaları artırmak istiyoruz. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza, kıymetli ailelerine, takımlarımızın teknik ekip ve yönetimlerine teşekkür ediyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından takımlara kupaları takdim edildi. Kupa töreni hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.