Tekirdağ Haber
HV
25 MART Cumartesi 17:38

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Toplu taşımada hizmet standartlarını yükseltmek, vatandaşlara daha kaliteli bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla araç filosunu arttırmaya devam ediyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2022 17:23   Güncelleme : 22-12-2022 17:23
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Çorlu ilçesinde hizmet vermek üzere 12 adet 12 metrelik Mercedes Conecto, araç filosuna kazandırıldı. Araç tanıtım töreninde konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. 12 adet 12 metrelik Mercedes Conecto aracı Çorlu ilçemizde toplu taşımada hizmet vermek üzere araç filomuza dâhil etmiş bulunuyoruz. Son model, konforlu ve engelsiz araçlarımızla vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli toplu ulaşım hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Yeni araçlarımız Çorlu ilçemize hayırlı olsun.”dedi.

Araç tanıtım programında Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral, TEKULAŞ Genel Müdürü İlyas Küçükmidil, TEKULAŞ Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Doğaç ve Tamer Yargı ile firma yetkilileri katıldı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi