Gündem
Giriş Tarihi : 03-02-2022 15:36   Güncelleme : 03-02-2022 15:36

Şubat Ayı Kültür Sanat Etkinlik Programı Belli Oldu

Şubat Ayı Kültür Sanat Etkinlik Programı Belli Oldu

Şubat Ayı Kültür Sanat Etkinlik Programı Belli Oldu

Kapaklı Belediyesi tarafından Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek kültür sanat etkinlik programı belli oldu. Ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikler kapsamında çocuk ve yetişkinlere özel tiyatro ve sinema gösterimleri vatandaşlarla buluşturulacak.

ETKİNLİKLER ÇOCUK TİYATROSU İLE BAŞLIYOR

Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri çocuk tiyatrosu ile başlayacak. “Rapunzel” adlı oyun 2 Şubat Çarşamba günü saat 12.30, 14.00 ve 15.30 olmak üzere üç seans halinde sahnelenecek. 3 Şubat Perşembe günü saat 15.00’da ise “Sagu Pagu” adlı filmi çocuklarla buluşturulacak.

ÇOCUK VE YETİŞKİN FİLMLERİ GÖSTERİLECEK

Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri 4 Şubat Cuma günü saat 15.00’da “Doru” adlı çocuk filminin gösterilmesiyle devam edecek. 11 Şubat Cuma saat 15.00’da ise Bana Masal Anlatma adlı yetişkin sineması vatandaşlarla buluşturulacak. 14 Şubat Sevgililer Gününde ise Aşk Tesadüfleri Sever filmi saat 20.00’da gösterilecek.

DAĞ 2 VE KALANDAR SOĞUĞU FİLMLERİ İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

“Dağ 2” filmi 18 Şubat Cuma günü saat 15.00’da, “Kalandar Soğuğu” adlı film ise 25 Şubat Cuma günü saat 15.00’da Atatürk Kültür Merkezi cep sinemalarında ücretsiz olarak vatandaşlara gösterilecek.

ETKİNLİKLER ÇOCUK TİYATROSU İLE SONA ERECEK

Yetişkin ve çocuklara özel tiyatro ve sinema gösterimlerinin yapılacağı Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri “Gel Gör Gezegeni” adlı çocuk tiyatrosunun 26 Şubat 2022 Cumartesi günü 15.00’da sahnelenmesiyle sona erecek.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Birçok etkinliği gerçekleştirdiğimiz Ocak ayının ardından Şubat ayında da kültürümüze ve yaşantımıza katkı sunacağımız tiyatrodan sinemaya birçok etkinliği vatandaşlarımızla ve çocuklarımızla buluşturacağız. Ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyor, şimdiden hoş ve güzel vakitler diliyorum.” dedi.

ETKİNLİK PROGRAMLARI

Etkinliklerimizi, güncel menüsü altında Etkinlik sekmesinden takip edebilir,  belediyemiz Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri yayınımızdan inceleyebilirsiniz.