Gündem
Giriş Tarihi : 05-08-2021 21:21   Güncelleme : 05-08-2021 21:21

Sıcak Asfalt Çalışmalarımız İnönü Mahallesi’nde Sürüyor

Kapaklı Belediyesi tarafından vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla başlatılan sıcak asfalt seferberliği yoğun tempoyla devam ediyor

Sıcak Asfalt Çalışmalarımız İnönü Mahallesi’nde Sürüyor

Kapaklı Belediyesi tarafından vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla başlatılan sıcak asfalt seferberliği yoğun tempoyla devam ediyor.

Karaağaç, Fatih, Kazım Karabekir, Mimar Sinan, Bahçelievler ve Atatürk Mahallesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt serim çalışmalarının ardından ekipler İnönü Mahallesi Nilüfer Caddesi ve Pir Sultan Caddesi ile bağlı sokaklarda çalışmalarını sürdürüyor.

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen sıcak asfalt serim çalışmaları yoğun bir mesaiyle devam ediyor. İnönü Mahallesi Nilüfer Caddesi ve Pir Sultan Caddesi ile bağlı sokaklarda süren çalışmaları inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  “Yol medeniyettir anlayışıyla yollarımızı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek konuma getirmek için büyük çaba ve gayret sarf ediyoruz. Karaağaç, Fatih, Kazım Karabekir, Mimar Sinan, Bahçelievler ve Atatürk Mahallelerimizde sıcak asfalt serim çalışmalarımızı tamamladık. Ekiplerimiz şu an İnönü Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürüyor.Ardından da Cumhuriyet Mahallemizde çalışmalarımıza devam edeceğiz.”  dedi.

Başkan Çetin, sıcak asfalt serim, kilit taş yol, beton yol ve kaldırım gibi üstyapı çalışmalarına ihtiyaç duyulan tüm mahalle, cadde ve sokaklarda hız kesmeden devam edildiğini belirtti.