Gündem
Giriş Tarihi : 22-09-2021 16:42   Güncelleme : 22-09-2021 16:42

Mithatpaşa Caddemiz Işıl Işıl Oldu

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçemizin önemli ulaşım akslarından olan Mithatpaşa Caddesi gerçekleştirilen aydınlatma çalışması ile ışıl ışıl oldu

Mithatpaşa Caddemiz Işıl Işıl Oldu

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçemizin önemli ulaşım akslarından olan Mithatpaşa Caddesi gerçekleştirilen aydınlatma çalışması ile ışıl ışıl oldu. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Dekoratif aydınlatmalarla şehrimize hem estetik kazandırıyor, hem de tasarruflu led lambalarla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Kapaklımızı ışıl ışıl yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kapaklı Belediyesi, şehir estetiği uygulamaları ile ilçenin çehresine görsel dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Kentimizin önemli ulaşım güzergahlarından olan Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin Caddelerini kapsayan aydınlatma çalışmaları kapsamında Mithatpaşa Caddesi ışıl ışıl bir görünüme kavuşurken, diğer caddelerde de montaj çalışmaları hızla sürüyor.

“KAPAKLIMIZI GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Dekoratif aydınlatma çalışması ile çehresi ışıl ışıl olan Mithatpaşa Caddesi’nde bir açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Mevlana Camii ile yapımı hızla süren ÇOSB Kapaklı Devlet Hastanemize kadar olan alanda bir taraftan baskı beton kaldırım çalışmaları yapıyoruz, bir taraftan da dekoratif aydınlatma ile Kapaklımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz. Pınar Bulvarımızda da uyguladığımız dekoratif aydınlatma çalışması ile hem kentimize estetik kazandırıyor, hem de tasarruflu led lambalarla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.” dedi.

3 CADDE DE YAKINDA IŞIL IŞIL OLACAK

Dekoratif aydınlatma çalışmalarının Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin Caddelerinde de uygulanacağını belirten Başkan Çetin, “Kapaklı’yı ışıl ışıl yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.