Tekirdağ Haber
HV
25 MART Cumartesi 17:19

Kış dönemi Spor Kurslarımız Devam Ediyor

Kapaklı Belediyesi tarafından çocuklar, gençler ve yetişkin kadınlar için düzenlenen kış dönemi spor kursları devam ediyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2022 16:53   Güncelleme : 24-11-2022 16:53
Kış dönemi Spor Kurslarımız Devam Ediyor

Kadınlara özel zumba ve sabah-akşam sporu, ana okulu öğrencilerine spor eğitimi ile özel gereksinimli çocuklar için spor eğitiminin yanı sıra çocuk ve gençler için güreş, masa tenisi, kick boks, boks, voleybol, tekvando, kort tenisi, POMEM, badminton, jimnastik, basketbol kursları olmak üzere 15 branşta düzenlenen spor kursları yoğun ilgi görüyor.

15 FARKLI BRANŞTA DÜZENLENİYOR

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından çocuklar, gençler ve yetişkin kadınlar için 15 farklı branşta ücretsiz olarak düzenlenen kış dönemi spor kursları yoğun tempoyla devam ediyor.  Atatürk Kültür Merkezi spor salonunda düzenlenen kurslardan boks, kick boks ve güreş kursuna katılan çocuk ve gençler yoğun antrenman temposuyla hem vakitlerini spor ile değerlendiriyor, hem de fiziksel gelişimlerine katkı sağlıyor.

GENÇLER HEDEFLERİNE POMEM KURSU İLE HAZIRLANIYOR

Kapaklı’da yaşayan gençler, Kapaklı Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) hazırlık kursu ile geleceğe emin adımlarla hazırlanıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde parkurlar için ter döken gençler, kendilerine sağlanan bu imkan için Kapaklı Belediyesi ve Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e teşekkür etti.

 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi