Gündem
Giriş Tarihi : 08-10-2021 12:47   Güncelleme : 08-10-2021 12:47

Kazım Karabekir Mahallesi’nin Çehresi Değişiyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazım Karabekir Mahallesi’nde yapılan yeni spor ve yaşam alanında sona yaklaşıldı

Kazım Karabekir Mahallesi’nin Çehresi Değişiyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazım Karabekir Mahallesi’nde yapılan yeni spor ve yaşam alanında sona yaklaşıldı.

Kazım Karabekir Mahallesi Karaağaç Deresi kenarında 10 bin 840 metrekare alanda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında yürüyüş, koşu, bisiklet yolu ve yeşil alanın yapımında sona gelindi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kazım Karabekir Mahallesi’ne kazandırılan yeni yaşam alanı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: Kazım Karabekir Mahallemizin çehresini baştan aşağıya değiştiren alanda 567 metre uzunluğunda koşu ve bisiklet yolu, 250 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde yürüyüş ve yeşil alanlar kazandırıyoruz. Yürüyüş yollarının zemin kaplama çalışması tamamlanırken, bisiklet ve yeşil alanların yapımlarında ise sona yaklaştık.

Kapaklımızı park, yeşil ve sosyal alanlarla donatmaya gayret ediyoruz. İlçemizin 13 farklı noktasında 13 yeni park ve yaşam alanını çocuklarımıza, gençlerimize ve ailelerimize kazandırıyoruz. Bu alanlarda birçok spor aktiviteleri yapılacak, çocuklarımız gönüllerinde eğlenecek oyunlar oynayacak.Kapaklımıza hayırlı olsun.”