Gündem
Giriş Tarihi : 02-06-2021 02:16   Güncelleme : 02-06-2021 02:16

Kazak Gölü Yolu Kanalizasyon Bağlantısı Yapım Çalışması Başladı

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kazak Gölü Mesire Alanı yolunda kanalizasyon bağlantı yapım çalışmaları başlatıldı

Kazak Gölü Yolu Kanalizasyon Bağlantısı Yapım Çalışması Başladı

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kazak Gölü Mesire Alanı yolunda kanalizasyon bağlantı yapım çalışmaları başlatıldı.

Ayrıca Kazak Gölü Mesire Alanı içerisinden Yeni Mezarlığa giden toprak yolda da kilit taş öncesi yol zemin hazırlama çalışması gerçekleştiriliyor.

KANALİZASYON BAĞLANTISI YAPIMINA BAŞLANDI

Kazak Gölü Mesire Alanı yaz mevsimine hazırlanıyor. Alanda Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yenileme çalışmaları sürerken, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından da yol çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yıldız Caddesi ile Kazak Gölü Mesire Alanındaki yolda kanalizasyon bağlantı yapım çalışmaları ile Kazak Gölü Mesire Alanı ile Yeni Mezarlık arasındaki toprak yol da ise kilit taş öncesi zemin düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

“YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET YOLLARI İLE AYDINLATILMASI YAPILACAK”

Çalışmaları yerinde inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemizin gözbebeği olan, çevre il ve ilçelerden de vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Kazak Gölü Mesire Alanımızı yaz mevsimine hazırlıyoruz. Kanalizasyon bağlantı yapımını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Kazak Gölü ile Yeni Mezarlık arasındaki toprak yolda kilit taş yol yapımı gerçekleştirerek konforlu ve güzel hale getireceğiz. Mevcut yolumuzda da düzenlemeler yapacağız. Yürüyüş ve bisiklet yolları ekleyerek aydınlatmasını yapacağız. Vatandaşlarımızın daha güzel ve refah içerisinde vakitlerini geçirebilmeleri adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.