Gündem
Giriş Tarihi : 02-06-2021 02:16   Güncelleme : 02-06-2021 02:16

Kazak Gölü Mesire Alanına 45 Adet Yeni Barbekü Konuluyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazak Gölü Mesire Alanı’nda vatandaşların daha güvenli ve temiz bir ortamda mangal yapabilmeleri için hasar görmüş beton barbeküler yerine 45 adet yeni beton barbekü konuluyor

Kazak Gölü Mesire Alanına 45 Adet Yeni Barbekü Konuluyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazak Gölü Mesire Alanı’nda vatandaşların daha güvenli ve temiz bir ortamda mangal yapabilmeleri için hasar görmüş beton barbeküler yerine 45 adet yeni beton barbekü konuluyor.

Ayrıca mesire alanında çim biçme, temizlik çalışmaları periyodik olarak sürdürülürken, gölü çevreleyen çevre çitleri de boyanıyor.

45 ADET YENİ BETON BARBEKÜ KONULUYOR

İlçemizin gözbebeği olan, çevre il ve ilçelerden de vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Kazak Gölü Mesire Alanı yaz mevsimine hazırlanıyor. Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında vatandaşların daha güvenli ve temiz bir ortamda mangal yapabilmeleri için hasar görmüş beton barbeküler yenileriyle değiştiriliyor. Bu kapsamda 45 adet yeni beton barbekü göl çevresindeki kamelyaların yanına yerleştiriliyor.

BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ekipler tarafından ayrıca çim biçme, temizlik, kamelya ve oturma grupları bakım onarımı ile çit boyama çalışmaları gerçekleştiriliyor.