Gündem
Giriş Tarihi : 04-10-2021 22:37   Güncelleme : 04-10-2021 22:37

Karşıyaka Caddesi’nde Beton Yol ve Kaldırım Yapımı Tamamlandı

Kentimiz genelinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yol ve kaldırım yapım çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk Mahallesi Karşıyaka Caddesi’nde beton yol ve yaya kaldırımı yapımı tamamlandı

Karşıyaka Caddesi’nde Beton Yol ve Kaldırım Yapımı Tamamlandı

Kentimiz genelinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yol ve kaldırım yapım çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk Mahallesi Karşıyaka Caddesi’nde beton yol ve yaya kaldırımı yapımı tamamlandı.

Çalışmalar kapsamında 700 metre uzunluğundaki caddede 1500 metrekare kaldırım ve 4 bin 200 metrekare çesanlı beton yol yapımı gerçekleştirildi.

“ÖĞRENCİLERİMİZE, ÖĞRETMENLERİMİZE VE VELİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli ulaşım hizmeti sunmak ve yollarımızı güvenli hale getirmek amacıyla kentimizin dört bir noktasında üstyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Atatürk Mahallemizde kurban pazarımızın kurulduğu, Oktay Sinanoğlu Anadolu Lisesi, 24 derslikli okul ve Kapaklı Özel Eğitim Uygulama Okulu olmak üzere 3 yeni okulumuzun da bulunduğu Karşıyaka Caddemizde üstyapı çalışmamızı tamamladık. Çalışmamız kapsamında 700 metre uzunluğundaki caddemizde 4 bin 200 metrekare çesanlı beton dökümü, 1500 metrekare kaldırım yapımı gerçekleştirdik. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.