Gündem
Giriş Tarihi : 29-06-2021 01:00   Güncelleme : 29-06-2021 01:00

Karataş Çiftinin Hayalini Mustafa Çetin Gerçekleştirdi

Kapaklı’da 3 çocuk sahibi Karataş çiftinin düğün hayalini, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin gerçekleştirdi

Karataş Çiftinin Hayalini Mustafa Çetin Gerçekleştirdi

Kapaklı’da 3 çocuk sahibi Karataş çiftinin düğün hayalini, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin gerçekleştirdi.

Kapaklı Belediyesi Sosyal Destek Hizmet Müdürlüğü ekipleri, ilçede yaşayan ve 14 yıl önce evlenen Mehmet Selim ve Kadriye Karataş çiftine düğün yapmak için kolları sıvadı. Çiftin tüm düğün hazırlıklarını en ince detayına kadar hazırlayan müdürlük personeli Belediye Başkanı Çetin’in talimatıyla düğün programını hazırlayarak çiftin gelinlik ve damatlık hayalini gerçekleştirdi. Atatürk Kültür Merkezindeki sembolik nikah sonrası oyun havaları eşliğinde düğün yapıldı.

Damat Mehmet Selim Karataş, törende yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e teşekkür etti. Karataş, ‘Şuan yaşananlar anlatılacak gibi bir durum değil, çok güzel bir şey.  Keşke daha önceden olsaymış. Sayın Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’e, Sosyal Destek Hizmet Müdürümüz Tahir Eke ve personelleri çok yardımcı oldu. Gerçekten çok mutluyuz herkese saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz.” dedi.

Başkan Çetin de yaptığı konuşmada 14 yıl sonra eksik kalan mutluluğu tamamlamanın gururunu yaşadıklarını söyledi, çifte 3 çocuğuyla sağlıklı günler ve saadetler diledi.