Gündem
Giriş Tarihi : 07-07-2021 20:28   Güncelleme : 07-07-2021 20:28

Karaağaç Yeni Bir Yaşam Alanına Kavuşuyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazım Karabekir Mahallesi’ne yeni spor ve yaşam alanı kazandırılıyor

Karaağaç Yeni Bir Yaşam Alanına Kavuşuyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kazım Karabekir Mahallesi’ne yeni spor ve yaşam alanı kazandırılıyor.

Karaağaç Deresi kenarında 10 bin 840 metrekare alanda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında yürüyüş, koşu ve bisiklet yolunun yapımı sürüyor. Oturma alanları,  peyzaj ve aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasıyla alan vatandaşların spor yapıp, keyifle vakit geçirebileceği sosyal alan olacak.

KOŞU, BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI OLACAK

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Kapaklımızı park ve yeşil alanlarla donatmak için yoğun bir çalışma yürütüyor. Kazım Karabekir Mahallesi’nde Karaağaç Deresi kenarında bulunan 10 bin 840 metrekare alanda yeni spor ve yaşam alanı yapım çalışmaları sürüyor. Alanda 567 metre uzunluğunda koşu ve bisiklet yolu, 250 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde yürüyüş ve gezinti yolu yapılıyor. Oturma alanları,  peyzaj ve çevre düzenlemesi ile aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasıyla alan mahalle sakinlerinin nefes alacağı güzel bir görünüme kavuşacak.