Gündem
Giriş Tarihi : 25-10-2021 21:33   Güncelleme : 25-10-2021 21:33

Kapaklı Belediyesi, Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nda

Kapaklı Belediyesi, Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nda

Kapaklı Belediyesi, Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nda

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde bu yıl 5’incisi düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. 24-27 Ekim tarihleri arasında Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri’nde açık olacak ÇEF’e 102 firma katılırken, “Değişen ve Gelişen bir Kapaklı” için çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi de açtığı stantlar ile fuardaki yerini aldı.

TBMM BAŞKANI ŞENTOP’UN KATILIMIYLA AÇILIŞI YAPILDI

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı(ÇEF)’nın 25 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilen resmi açılışına TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve davetliler katıldı.

AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın açılış konuşmaları Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin,  Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve TBMM Başkanı Prof.

Mustafa Şentop tarafından gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından davetlilerin katılımıyla fuarın açılış kurdelesi kesildi.

KAPAKLI BELEDİYESİ VE KENTAŞ AÇTIĞI STANTLARLA ÇEF’TE

Kapaklı Belediyesi ve iştirak şirketi KENTAŞ açtığı stantlar ile Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’ndaki yerini aldı. Sıfır Atık Müdürlüğü’nde sıfır atık ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılırken, vatandaşlara tohum ve saksı hediye ediliyor. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü standında ise Kapaklı Pınar Bülteni ve tanıtıcı broşürler ile ücretsiz HES Kodu anahtarlıkları vatandaşlara hediye ediliyor. Kapaklı Belediyesi iştirak şirketi olan KENTAŞ da açtığı stant ile faaliyet ve projelerini tanıtıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından peyzaj çalışma örnekleri sergilenirken, Kadın ve Aile Müdürlüğü ve Kültür İşleri Müdürlüğü de düzenlediği kurslarda yapılan el emeği göz nuru ürünler ile çalışmaları fuarda vatandaşların beğenisine sundu.

TBMM BAŞKANI ŞENTOP’TAN STANDIMIZA ZİYARET

TBMM Başkanı Prof.

Mustafa Şentop, açılışın ardından stantları tek tek ziyaret ederek, ürünleri inceledi. Kapaklı Belediyesi ve iştirak şirketi KENTAŞ stantlarını da ziyaret eden TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’a Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediyesi kursiyerleri tarafından yapılan tabloyu armağan etti.

BAŞKAN ÇETİN, ÇEF’İN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ

Kapaklı Belediyesi standında misafirlerini ağırlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Trakya Kalkınma Ajansı ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde bu yıl 5’incisi düzenlenen ve açılışı TBMM Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamızın teşrifleriyle gerçekleştirilen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın hayırlı olmasını diliyorum. Kapaklımızın adını her ortamda duyurmaya, faaliyet ve çalışmalarımızı anlatmaya devam ediyoruz. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ediyor, fuarın bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Tüm halkımızı da standımıza bekliyorum.” dedi.

 

.