Tekirdağ Haber
HV
22 ŞUBAT Perşembe 04:06

İyi Parti'de Yeni Kriz. Tuzla Belediye Başkan Adayı Akın Gürkan İstifa Etti

Yİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul Tuzla Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığı Akın Gürkan İYİ Parti’den istifa etti. Gürkan, istifa mesajında "Partimizin İl Başkanı tarafından uğradığım haksız iftira ve yapılan kumpaslardan dolayı bu kadar emek verdiğim partimden ayrılma kararı almış bulunmaktayım" dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 26-12-2023 08:54
İyi Parti'de Yeni Kriz. Tuzla Belediye Başkan Adayı Akın Gürkan İstifa Etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul Tuzla Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığı Akın Gürkan İYİ Parti’den istifa etti. Gürkan, istifa mesajında "Partimizin İl Başkanı tarafından uğradığım haksız iftira ve yapılan kumpaslardan dolayı bu kadar emek verdiğim partimden ayrılma kararı almış bulunmaktayım" dedi.

İyi Parti'de sular durulmuyor. İyi Parti'de 2024 yılının mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kendi adayları ile girilmesi kararının alınmasının ardından başlayan istifalara bir yenisi daha ekledi. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in grup toplantısında Tuzla Belediye Başkan Adayıu olarak tanıttığı Akın Gürkan, İyi Parti'den istifa etti. Akın Gürkan sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamada," Partimizin İl Başkanı tarafından uğradığım haksız iftira ve yapılan kumpaslardan dolayı bu kadar emek verdiğim partimden ayrılma kararı almış bulunmaktayım" dedi. 

AdminAdmin

YORUMLAR