Gündem
Giriş Tarihi : 05-02-2022 11:51   Güncelleme : 05-02-2022 11:51

Çocuklar “Sagu Pagu” ve “Doru” Filmlerini İlgiyle Seyretti

Çocuklar “Sagu Pagu” ve “Doru” Filmlerini İlgiyle Seyretti

Çocuklar “Sagu Pagu” ve “Doru” Filmlerini İlgiyle Seyretti

Kapaklı Belediyesi tarafından Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında “Sagu Pagu” ve “Doru” adlı çocuk filmleri gösterildi.

Atatürk Kültür Merkezinde ücretsiz olarak düzenlenen film gösterimlerine Kapaklılı çocuklar yoğun ilgi gösterirken, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de filmleri çocuklarla birlikte seyretti ve ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

2 FİLM ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Kapaklı Belediyesi tarafından Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Ücretsiz düzenlenen etkinlikler kapsamında “Rapunzel” adlı çocuk tiyatrosunun ardından “Sagu Pagu” ve “Doru” adlı filmler çocuklarla buluşturuldu.

BAŞKAN ÇETİN ÇOCUKLARLA SOHBET ETTİ, FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Kapaklı Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte çocuklar hem sevdiği filmleri seyretme imkanı buldu hem de yarıyıl tatillerini kültür sanat etkinlikleriyle değerlendirmiş oldu. Filmleri çocuklarla birlikte seyreden ve film sonunda çocuklarla sohbet ederek, fotoğraf çektiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Yarıyıl tatilinde çocuklarımızı tiyatro ve sinema gösterimleri ile buluşturduk. Ayrıca birbirinden renkli etkinliklerin yer aldığı Karne Şenliğimizde yavrularımız gönüllerince eğlendi. Çocuklarımızın mutluluğu için bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz.” dedi.

ETKİNLİKLER YETİŞKİN FİLM GÖSTERİMLERİYLE DEVAM EDECEK

Şubat ayı etkinliklerinin yetişkin filmlerinin gösterilmesiyle devam edeceğini belirten Başkan Çetin, “Etkinliklerimize katılan tüm çocuklarımıza teşekkür ediyorum. Şubat ayı etkinliklerimiz yetişkin filmlerin gösterilmesiyle devam edecek. 11 Şubat Cuma saat 15.00’da “Bana Masal Anlatma”, 14 Şubat Pazartesi saat 20.00’da “Aşk Tesadüfleri Sever”, 18 Şubat Cuma günü saat 15.00’da “Dağ 2” filmi, 25 Şubat Cuma günü saat 15.00’da ise “Kalandar Soğuğu” adlı film ise gösterilecek.” diye konuştu.