Tekirdağ Haber
HV
25 MART Cumartesi 16:07

Çamlık Sosyal Tesisi Hizmete Açıldı

İlçede yaşayan vatandaşların bir araya gelerek sosyalleşebilmeleri için alanlar oluşturan Kapaklı Belediyesi, zengin kahvaltı ve yemek menüsü ile her kesime hitap eden tesislerine bir yenisini daha ekledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2022 09:17   Güncelleme : 25-10-2022 09:17
Çamlık Sosyal Tesisi Hizmete Açıldı

 

 

 

Bülent Ecevit Parkı Sosyal Tesisi, Ali Baba Parkı Sosyal Tesisi ve Kazak Gölü Kır Bahçesi’nin ardından Çamlık Sosyal Tesisinin hizmete açıldığını belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  “İlçemize yeni bir sosyal tesisi daha kazandırmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı tesislerimize bekliyorum.” dedi.

TOPLANTILARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Kapaklı Belediyesi iştirak şirketi KENTAŞ tarafından işletilen Çamlık Sosyal Tesisi, diğer sosyal tesislerde olduğu gibi vatandaşlara dört mevsim, aileleri ve sevdikleriyle kaliteli hizmet sunuyor. Her geçen gün çok sayıda vatandaşı ağırlayan tesisler, toplantı, doğum günü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

“HAYIRLI OLMASINI DİLİYOR, TÜM VATANDAŞLARIMIZI TESİSLERİMİZE DAVET EDİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Üstlendiğimiz sosyal belediyecilik anlayışı gereği vatandaşlarımızın huzurlu ve keyifli vakit geçireceği sosyal ve yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz. Bülent Ecevit Parkı Sosyal Tesisi, Ali Baba Parkı Sosyal Tesisi ve Kazak Gölü Kır Bahçesi’nin ardından Çamlık Sosyal Tesisimizi de hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızı tesislerimize davet ediyorum.” dedi.

Başkan Çetin, sosyal tesislerin sayısını artırmak için çalıştıklarını da kaydetti.

 

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi