Gündem
Giriş Tarihi : 16-09-2021 22:05   Güncelleme : 16-09-2021 22:05

Caddelerimiz Işıl Işıl Olacak

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçemizin önemli ulaşım akslarından olan Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin Caddelerinde uygulanacak dekoratif aydınlatma direklerinin montajına başlandı

Caddelerimiz Işıl Işıl Olacak

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçemizin önemli ulaşım akslarından olan Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin Caddelerinde uygulanacak dekoratif aydınlatma direklerinin montajına başlandı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, şehir estetiği uygulamaları ile ilçenin çehresine görsel dokunuşlar yapmaya devam ettiklerini belirtti.

4 CADDEDE UYGULANACAK

İlçenin cazibe merkezi Pınar Bulvarı’nın ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasının ardından diğer caddelerde de aydınlatma çalışmalarına başlandı. Kentimizin önemli ulaşım akslarından olan Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin Caddelerinde uygulanacak dekoratif aydınlatma direklerinin montaj çalışmaları sürüyor. Çalışmalar kapsamında toplam 144 aydınlatma direği montaj edilecek. Ayrıca söz konusu caddelerde baskı beton kaldırım uygulaması da gerçekleştirilecek.

“İLÇEMİZİN ÇEHRESİNE GÖRSEL DOKUNUŞLAR YAPIYORUZ”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Göreve geldiğimizden beri başlattığımız hizmet seferberliğinde her geçen gün daha da güçlenerek ve çalışmalarımızda hız kesmeden Kapaklı’nın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Altyapı ve üstyapı çalışmalarımızın yanı sıra şehir estetiği uygulamaları ile ilçemizin çehresine görsel dokunuşlar yapıyoruz. Ulaşım yoğunluğunun fazla olduğu Mithatpaşa, Yaşar Doğu, Zengin ve Dumlupınar olmak üzere 4 önemli caddemizde yapmaya başladığımız bu çalışma ile hem dekoratif aydınlatma sağlanarak caddelerimizde görsel zenginlik elde edeceğiz, hem de montajı yapılan aydınlatma armatürlerinin enerji tasarrufu sağlayan özelliğe sahip olması nedeniyle ihtiyaç dışı tüketimin önüne geçeceğiz.” dedi.