Tekirdağ Haber
HV
09 ARALIK Cuma 05:43

Belediyemize Tam Bana Göre Festival’den “Genç Belediye” Ödülü

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-10-2022 12:37   Güncelleme : 19-10-2022 12:37
Belediyemize Tam Bana Göre Festival’den “Genç Belediye” Ödülü

Belediyemize Tam Bana Göre Festival’den “Genç Belediye” Ödülü

Kapaklı Belediyesi, gençlere yönelik düzenlediği faaliyet ve projeler ile 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen “Tam Bana Göre Festival” kapsamında “Genç Belediye” ödülüne layık görüldü. “Genç Belediye” ödülünün gurur verici olduğunu belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, gençlere yönelik hizmet ve projelerinin sayısını artıracaklarını ifade etti.

BAŞKAN ÇETİN’E TAKDİM ETTİLER

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından, 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde bu yıl ikincisi düzenlen, “Tam Bana Göre Festivalde” Kapaklı Belediyesi “Genç Belediye” ödülüne layık görüldü. Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özden, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Vildan Koca ile ziyaret ederek Ankara’da alınan ödülü Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e takdim etti.

“GENÇLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Göreve geldiğimiz günden itibaren 7’den 70’e tüm vatandaşlarımıza dokunmaya gayret gösteriyoruz. Genç bir ilçe olmamız dolayısıyla da gençlerimiz bizim için ayrı önem arz ediyor. Bu gaye ile gençlerimize yönelik kültürel, sanatsal, mesleki ve sportif kurslara, etkinliklere çok önem veriyoruz. Branşı ve katılımcı sayısı her geçen yıl artan Yaz Spor Kurslarımız kapsamında bu yıl 12 bini aşkın çocuk ve gencimize ulaştık. Yine ilçemizde ilk kez Gençlik Festivali düzenledik. Yaptığımız faaliyetler ve projelerimiz ile Ankara’da bu yıl ikincisi düzenlenen Tam Bana Göre Festival’de de “Genç Belediye” ödülüne layık görüldük. Bizleri ziyadesiyle gururlandıran bu ödülü almamızda emeği geçen müdürlüklerimize ve personelimize, özellikle de birbirinden kıymetli gençlerimize çok teşekkür ediyorum. Her şey onlar için. Gençlerimize yönelik hizmet ve projelerimizi çeşitlendirerek, sayılarını artırarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

 

 

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi