Gündem
Giriş Tarihi : 20-05-2021 21:40   Güncelleme : 20-05-2021 21:40

Başkan Çetin’den Genç Sporculara Ziyaret

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102

Başkan Çetin’den Genç Sporculara Ziyaret

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümü vesilesiyle ilçemizdeki her liseden ikişer öğrenci olmak üzere seçilen başarılı genç sporcuları ziyaret etti.

Genç sporcuların bayramını tebrik eden Başkan Çetin, gençlere hediye takdim ederek başarılarının devamını diledi.

HEDİYE TAKDİM ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümü vesilesiyle kentimizdeki her liseden ikişer öğrenci olmak üzere seçilen başarılı genç sporcuları evlerinde ziyaret etti. Tekvandoda Buse Sertel, atletizmde Fatma Berivan Baran, kick boksta Furkan Arda, Esin Akgündüz, Işıl Yılmaz, Maria Soğuksu, voleybolda Gamze Nur Güçsan, Büşra Nur Yavuz, Aylin Çölleroğlu, futbolda Emir Asım Tüfekçi, Yusuf Merdan, Emre Yurtuklu, güreşte Cevatcan Varol, masa tenisinde Emirhan Çayıroğlu’nu ziyaret eden Başkan Çetin, gençlere hediyelerini takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

“GENÇLERİMİZİN SPORLA İÇ İÇE BİR YAŞAM SÜRMELERİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Gençler ve aileleriyle sohbet eden Başkan Çetin, “İlçemizdeki tüm liselerimizden ikişer öğrenci olmak üzere seçilen, farklı branşlardaki başarılı gençlerimizi ziyaret ederek, bayramlarını kutladık. Başarılarıyla rol model olan gençlerimiz, diğer gençlerimize de ilham olacaktır. Gençlerimizin sporla daha erken yaşlarda buluşması, sporla iç içe bir yaşam sürmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem sporcu kardeşlerime hem de onların var olmasında emek sarf eden aileleri ve antrenörlerine çok teşekkür ediyorum. Tüm gençlerimizin bayramını kutluyorum.” dedi.