Gündem
Giriş Tarihi : 21-08-2021 04:05   Güncelleme : 21-08-2021 04:05

Başkan Çetin, STK Temsilcileri İle Kültür Buluşması’nda Bir Araya Geldi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle “Kültür Buluşması” programında bir araya geldi

Başkan Çetin, STK Temsilcileri İle Kültür Buluşması’nda Bir Araya Geldi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle “Kültür Buluşması” programında bir araya geldi.

Kapaklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve hizmetler ile planlanan projeler hakkında STK temsilcilerine bilgilendirmede bulunan Başkan Çetin,  STK temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinledi.

KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ

Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen “Kültür Buluşması” programı İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Bülent Ecevit Parkı’nda düzenlendi. Kapaklı’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı programda Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve hizmetler ile planlanan projeler hakkında STK temsilcileri bilgilendirdi.

GENEL BİR BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, üstyapı, altyapı, sosyal hizmetler, devlet yatırımları, çevre ve sıfır atık, kültür, sanat, spor faaliyetleri ve projeler hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. Kapaklı’nın bir Türkiye mozaiği olduğunu belirten Başkan Çetin, “Kapaklımızı bütün değerlerimizle, birlik ve beraberlik içerisinde ortak akıl ve istişare ile daha ileriye taşıma gayretiyle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

STK temsilcilerinin görüş ve taleplerini dinleyerek, not alan Başkan Çetin, program sonunda katılımcılara Kapaklı Belediyesi tarafından hazırlanan İşimiz Gücümüz Kapaklı kitabı ve Kapaklı Pınar bültenini takdim etti.