Gündem
Giriş Tarihi : 19-10-2021 19:38   Güncelleme : 19-10-2021 19:38

Başkan Çetin, Kursiyerlerle Bir Araya Geldi

Başkan Çetin, Kursiyerlerle Bir Araya Geldi

Başkan Çetin, Kursiyerlerle Bir Araya Geldi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından düzenlenen kursları ziyaret ederek, kursiyerlerle bir araya geldi. Kursiyerlerin el emeği göz nuru ürün çalışmalarını inceleyen Başkan Çetin, talep ve isteklerini dinlediği kursiyerlerle sohbet etti.

KURSİYERLERİN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  Kadın ve Aile Müdürlüğü tarafından Karaağaç Ek Hizmet Binası’nda düzenlenen Drepaj Tekniği ile Kadın Giyim Dikimi ve Geleneksel El Nakışları kurslarını ziyaret etti. Kursiyerlerin çalışmalarını inceleyen ve kursiyerlerle çay içip, sohbet eden Başkan Çetin, talep ve önerilerini dinlediği kursiyerlere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

“ÇALIŞKAN VE ÜRETKEN KADINLARIMIZA EMEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kurslara olan ilgilerinden dolayı kursiyerlere teşekkür eden Başkan Çetin, “Birbirinden farklı alanlarda düzenlediğimiz kurslarımız ile kadınlarımız hem sosyalleşiyor hem de el emeği göz nuru ürünler ortaya çıkarıyorlar. Bugün de on parmağında on marifet olan Karaağaç’taki kursiyerlerimiz ile bir araya gelerek sohbet ettik. Hem onların taleplerini dinledik, hem de kentimizde sürdürdüğümüz çalışmalar üzerine konuştuk. Çalışkan ve üretken kadınlarımıza emeklerinden ve nefis ikramlarından dolayı teşekkür ediyorum. Emek veren kurs hocalarımıza da şükranlarımı sunuyor, kursiyerlerimize başarılar diliyorum.” dedi.