Gündem
Giriş Tarihi : 07-07-2021 20:28   Güncelleme : 07-07-2021 20:28

Başkan Çetin Kurban Pazarını Ziyaret Etti

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Atatürk Mahallesi’nde kurulan kurban pazarına ziyarette bulundu

Başkan Çetin Kurban Pazarını Ziyaret Etti

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Atatürk Mahallesi’nde kurulan kurban pazarına ziyarette bulundu. Başkan Çetin, Kapaklı Belediyesi ‘Mobil Kurban Kesim Aracı’ ile vatandaşların kurban ibadetlerini kolaylıkla yerine getirilebileceğini kaydetti.

Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kurban pazarını ziyaret ederek kurbanlık satışı yapan vatandaşlarla sohbet etti. Kurban Bayramına kısa bir süre kala kurbanlık hayvan satıcıları Atatürk Mahallesi Karşıyaka Caddesi’nde kurulan kurban pazarına gelmeye başladı. Kurban çadırları için işe koyulan satıcılar bu yıl da Kapaklı Belediyesi tarafından kurulacak olan Mobil Kurban Kesim Aracı ile işlerini kolaylıkla yapabilecekler.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kurban pazarında kurban satıcılarını ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Çetin, “Bu yıl da Mobil Kurban Kesim Aracımız ve Mobil İkram aracımızla burada hayvan satıcılarımıza ve vatandaşlarımıza kolaylıklar sunacağız. Ekiplerimiz, İslami kesim şartlarına uygun, hijyenik ve sağlıklı kesim için kurulan Mobil Kurban Kesim Aracımız için başvuruları alıyor. Sırası gelen vatandaşımız burada kurbanını hijyenik bir şekilde kesebilecek.” dedi.