Gündem
Giriş Tarihi : 04-09-2021 06:10   Güncelleme : 04-09-2021 06:10

Başkan Çetin, Devam Eden Çalışmaları İnceledi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimizin farklı noktalarında devam eden üstyapı ve altyapı çalışmaları ile kapalı tenis kortu yapım çalışmalarını inceledi

Başkan Çetin, Devam Eden Çalışmaları İnceledi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimizin farklı noktalarında devam eden üstyapı ve altyapı çalışmaları ile kapalı tenis kortu yapım çalışmalarını inceledi. Ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Çetin, emekçilere kolaylıklar diledi.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ilk olarak Hürriyet Caddesi ile Canbazlar Caddesi’nde başlatılan altyapı yenileme çalışmalarını inceledi. Ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Çetin, “Kentimizin önemli bir sorununu daha çözüme kavuşturmak için çalışmalarımıza başladık. Canbazlar Caddemizi altyapısı sorunsuz bir hale getirip ardından kaldırım, yol, peyzaj ve aydınlatma çalışmalarıyla kentimize yakışır modern bir hale getireceğiz.” dedi.

Başkan Çetin ardından Atatürk Mahallesi Karşıyaka Caddesi ve Birlik Caddesi’nde süren çalışmaları inceledi.  Söz konusu alanlarda 3 okulun bulunduğuna dikkat çeken Başkan Çetin, “Beton yol ve yaya kaldırımı yapım çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin okullarına güvenli bir şekilde ulaşımını sağlayacağız.” dedi.

Altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kapalı tenis kortu yapımını inceledi. Başkan Çetin, “Üstyapı ve altyapı çalışmalarımızın yanı sıra kentimize değer katacak projeleri de bir bir hayata geçiriyoruz. Seyfettin-Nazmiye Koçak Ortaokulu yanında bulunan alanda 21*36 metre ölçülerinde kapalı tenis kortu yapım çalışmalarımız hızla sürüyor. Kısa süre içerisinde tenis kortumuzu gençlerimizin ve vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız.” diye konuştu.