Gündem
Giriş Tarihi : 06-10-2021 03:09   Güncelleme : 06-10-2021 03:09

Başkan Çetin, Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarını İnceledi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimiz genelinde devam eden altyapı, üstyapı ve park yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı

Başkan Çetin, Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarını İnceledi

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, kentimiz genelinde devam eden altyapı, üstyapı ve park yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Başkan Çetin ayrıca incelemeleri sırasında esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi’nde sıcak asfalt serimi, Mithatpaşa Caddesi’nde baskı beton kaldırım yapımı ve Canbazlar Caddesi’nde altyapı yenileme çalışmalarını inceleyen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, ekiplerden bilgi aldı. İncelemeleri sırasında esnaf ve vatandaşlarla da selamlaşan Başkan Çetin, vatandaşlarla sohbet ederek görüş alışverişinde bulundu.

“ÇOCUKLARIMIZIN HAK ETTİĞİ GÜZELLİKLERİ İLÇEMİZE KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Pınarça Mahallesi’nde yapımında sona gelinen park ve yaşam alanında da incelemelerde bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “13 farklı noktada 13 ayrı park ve yaşam alanını Kapaklımıza kazandıracak olmanın gururunu yaşıyoruz. Pınarça Mahallemiz eski su deposunun olduğu muhitte bin 685 metrekarelik alanda içerisinde oyun grupları, basketbol sahası, koşu yolu ile oturma gruplarının olduğu park ve yaşam alanı mahalle sakinlerimizin kullanımına sunuyoruz. Kapaklımıza daha fazla yeşil alan, daha fazla sosyal donatı kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah çocuklarımızın hak ettiği güzellikleri ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.