Gündem
Giriş Tarihi : 23-04-2021 23:26   Güncelleme : 23-04-2021 23:26

Başkan Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutladı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Başkan Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutladı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Çetin mesajında, “Başta Kapaklı’daki yavrularımız olmak üzere ülkemizin ve dünyanın tüm çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda Başkan Çetin şu ifadeleri kullandı:

Milli egemenliğimizin ilan edildiği Cumhuriyetin temelinin atıldığı gün olan 23 Nisan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Bu günün çocuklarımıza armağan edilmesi, Türkiye’nin geleceği olan çocuklarına, gençlerine olan güvenini, umudunu göstermektedir. 23 Nisan 1920 ruhunu, barış, kardeşlik ve beraberlikle yoğrulan mücadele azmini çocuklarımız, gençlerimiz çağın gerektirdiği bilgiyle buluşturacak, beklediğimiz büyük Türkiye’yi inşa edecektir.

Kapaklı Belediyesi olarak yarınlarımızın umudu, en kıymetli hazinelerimiz olan çocuklarımız için üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya her daim hazırız. Bunun sorumluluğuyla kentimize kazandırdığımız sportif tesislerle, yetişkin, çocuk ve bebek bölümleriyle donattığımız kütüphanemizle, düzenlediğimiz kültürel, sanatsal ve sportif kurslar ve eğitime olan katkılarımızla çocuklarımız ve gençlerimizin her daim yanlarındayız.

Tüm dünya çocuklarının sevgi, barış, kardeşlik ve huzur içerisinde her günü bayram coşkusuyla yaşaması dileğiyle, başta Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi, minnet ve şükranla anıyor, tüm çocuklarımıza sevgilerimi sunuyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.