Gündem
Giriş Tarihi : 14-09-2021 22:45   Güncelleme : 14-09-2021 22:45

Bakan Karaismailoğlu’ndan Belediyemize Ziyaret

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, açılış ve bir dizi ziyarette bulunmak üzere Kapaklı’ya geldi

Bakan Karaismailoğlu’ndan Belediyemize Ziyaret

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, açılış ve bir dizi ziyarette bulunmak üzere Kapaklı’ya geldi. Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, Kapaklı İletişim Merkezi’ni gezerek vatandaş ve personel ile sohbet etti. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Çözüm İçin Kim Var” sloganıyla 7/24 vatandaşlara hizmet veren Kapaklı İletişim Merkezi hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgi aktarırken, ardından yapılan görüşmede Bakan Karaismailoğlu, Yıldızkent Köprülü Kavşak Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

TURKCELL AVRUPA VERİ MERKEZİ KAPAKLI OSB’DE AÇILDI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Kapaklı’ya gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Kapaklı OSB’de bulunan Turkcell Avrupa Veri Merkezi’nin açılışına katıldı. Açılışa Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Aksu ve çok sayıda davetli katıldı. 

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU KİM’İ ZİYARET ETTİ

Ardından AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatını ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, daha sonra Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret etti. Bakan Karaismailoğlu’nu Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri karşıladı. İlk olarak Kapaklı İletişim Merkezi’ni gezen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu vatandaşlar ve personel ile sohbet etti. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Çözüm İçin Kim Var” sloganıyla 7/24 vatandaşlara hizmet veren Kapaklı İletişim Merkezi hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgi aktardı.

YILDIZKENT KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR YAKINDA BAŞLAYACAK

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu makamında ağırladı. Anı defterini de imzalayan Bakan Karaismailoğlu, Yıldızkent Köprülü Kavşak Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Karaismailoğlu, “Kapaklı kent içi trafik sorununu azaltmak için hayata geçireceğimiz Yıldızkent Köprülü Kavşak projemiz en geniş açıklığı 54 metre olacak, 5 açıklıklı, alt germe köprü olarak inşa edilecek ve toplam uzunluğu 250 metre olacaktır. 26 Temmuz’da ihalesini gerçekleştirdik. Bu hafta içerisinde de kesinleşen ihale kararını yüklenici firmalara bildireceğiz. Ve yer teslimini yapıp, inşallah kısa süre içerisinde de projeye başlayıp, bitirip Kapaklı’nın önemli bir sorununu çözmüş olacağız. Sadece Kapaklı’ya değil Tekirdağ’ın her yerinde vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak görevimizdir. Program dahilinde bu projeleri hayata geçireceğiz.” dedi.

TABLO HEDİYE EDİLDİ

Gerçekleştirilen görüşmelerin ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na tablo hediye etti.

Belediye programının ardından esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Bakan Karaismailoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Çağlar Bütün ve yönetimi ile görüştü. Ardından Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına da ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu programlarının ardından ilçeden ayrıldı.