Gündem
Giriş Tarihi : 28-06-2021 02:57   Güncelleme : 28-06-2021 02:57

Ayak Tenisi Turnuvasının Kazananı Belli Oldu

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvası sona erdi

Ayak Tenisi Turnuvasının Kazananı Belli Oldu

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvası sona erdi. Kapaklı İlçe Sahası’nda oynanan ve 40 takım mücadele ettiği turnuvanın kazananı finalde FOK takımını mağlup eden AK Genç takımı oldu. Dereceye giren sporculara kupa ve ödüllerini Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin takdim etti.

Sporun bütünleştirici ve birleştirici yönlerini önceleyerek, gençler ve tüm vatandaşların sporla daha çok iç içe olmalarını sağlamak amacıyla turnuva ve etkinlikler düzenleyen Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ayak Tenisi Turnuvasının finali gerçekleştirildi.

KAZANAN AK GENÇ TAKIMI OLDU

40 takımın katıldığı ve heyecanlı maçlara sahne olan turnuvanın birincisi finalde FOK takımını yenen AK Genç takımı olurken, FOK takımı ikinci, Bitirim İkili takımı ise üçüncü oldu.

BAŞKAN ÇETİN KATILIMCILARI TEBRİK ETTİ

Ödül töreninde bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Turnuvaya katılan ve centilmence mücadele eden tüm genç kardeşlerime teşekkür ediyor ve onları tebrik ediyorum. Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğümüz ile bu yaz çocuklarımız ve gençlerimize yönelik birçok çalışmayı hayata geçireceğiz. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.