Gündem
Giriş Tarihi : 13-06-2021 23:45   Güncelleme : 13-06-2021 23:45

Atatürk Mahallesi’nde 1 Cadde ve 8 Sokak’ta Kilit Taş Yol Yapımı Tamamlandı

Kapaklı Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve konforlu bir görünüme kavuşması için özellikle yeni yerleşim alanlarında sürdürülen kilit taş yol yapım çalışmaları devam ediyor

Atatürk Mahallesi’nde 1 Cadde ve 8 Sokak’ta Kilit Taş Yol Yapımı Tamamlandı

Kapaklı Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve konforlu bir görünüme kavuşması için özellikle yeni yerleşim alanlarında sürdürülen kilit taş yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Atatürk Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi ve bağlı 8 sokakta sürdürülen çalışmalar kapsamında 6 bin 537 metrekare kilit taş yol yapımı gerçekleştirildi.

“MAHALLE SAKİNLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli ulaşım hizmeti sunmak ve yollarımızı güvenli hale getirmek amacıyla kentimizin dört bir noktasında üstyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sıcak asfalt serim, beton yol ve kaldırım yapım çalışmalarımızın yanı sıra yeni yerleşim alanları ve kırsal mahallelerimizde de kilit taş yol yapımı gerçekleştiriyoruz. Atatürk Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi’nde kilit taş ve kaldırım yapımını tamamladık. Yine caddemize bağlı Işılsu, Gürgen, Köse, Ceylan, Cevat Kara, Altan, Ali İhsan Mandalı ve Seyit Onbaşı Sokak’ta toplam 6 bin 537 metrekare kilit taş yol yapımını gerçekleştirdik. Mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.