Gündem
Giriş Tarihi : 02-09-2021 02:42   Güncelleme : 02-09-2021 02:42

2.Kazak Gölü Festivali’nde Unutulmaz Bir Gece

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen 2

2.Kazak Gölü Festivali’nde Unutulmaz Bir Gece

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kazak Gölü Festivali’nde coşku devam ediyor. Festivalin ikinci gününde sahne alan ünlü şarkıcılar Mustafa Ceceli ve Güliz Ayla alanı dolduran yaklaşık on bin vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı.

El sanatları sergisinden yazar söyleşilerine, çocuk etkinliklerinden itfaiye eğitimine, spor müsabakalarından koşu yarışlarına kadar birçok farklı etkinliğin bir arada gerçekleştirildiği 2. Kazak Gölü Festivali’nde ikinci gün tamamlandı.

YAZAR SİNAN YAĞMUR OKURLARIYLA BULUŞTU

İkinci gün programında 2019 yılında düzenlenen 2.Kapaklı Kitap Fuarı’nda okurlarıyla bir araya gelen yazar Sinan Yağmur, Kazak Gölü Kır Bahçesi’nde düzenlenen söyleşi ve imza etkinliğinde bir kez daha okurlarıyla buluştu.

ÇOCUKLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

Söyleşinin ardından festivalde çocuklara özel etkinlikler düzenlendi. Plaj Voleybolu final müsabakalarının da oynandığı festivalin ikinci gününde halk oyunları ekibi de sahne aldı.SIFIR ATIK STANTI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

“Kapaklı’da Hedef Sıfır Atık” hedefiyle çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından festival alanına tanıtım standı kuruldu. Kapaklı Belediyesi’nin 27 aylık süreçte sıfır atık konusunda yaptığı çalışmaların vatandaşlara anlatıldığı standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Eğitimlerin de verildiği stantta vatandaşlara saksı, toprak ve çeşitli hediyeler verildi.

GÜLİZ AYLA VE MUSTAFA CECELİ UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Festivalin ikinci akşamında sahneye ünlü şarkıcılar Güliz Ayla ve Mustafa Ceceli çıktı. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren şarkıcılar, alanı dolduran yaklaşık on bin vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserlerin ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, şarkıcı Güliz Ayla ve Mustafa Ceceli’ye şilt ve çiçek takdim ederek, teşekkür etti.