Gündem
Giriş Tarihi : 20-05-2021 14:39   Güncelleme : 20-05-2021 14:39

19 Mayıs Coşkusunu Kentimizi Cadde Cadde Gezerek Hep Birlikte Yaşadık

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı ilçemizde etkinlik tırı ve konvoyumuzla; kentimizi mahalle mahalle, cadde cadde gezerek; ellerimizde bayraklar, dillerimizde marşlarla heyecanla ve coşku içinde hep birlikte kutladık

19 Mayıs Coşkusunu Kentimizi Cadde Cadde Gezerek Hep Birlikte Yaşadık

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı ilçemizde etkinlik tırı ve konvoyumuzla; kentimizi mahalle mahalle, cadde cadde gezerek; ellerimizde bayraklar, dillerimizde marşlarla heyecanla ve coşku içinde hep birlikte kutladık.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, etkinlik tırı üzerinden vatandaşları selamlayarak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

KENTİMİZİ CADDE CADDE GEZDİK

Kutlama programı saat 16.30’da 19 Mayıs tırının ilçeyi gezmesiyle başladı. Birbirinden coşkulu marşların çalındığı 19 Mayıs tırı birinci güzergah kapsamında Belediye Meydanından hareket ederek Uğur Mumcu Caddesi üzerinden Karaağaç, Fatih, Bahçeağıl, Karlı, Uzunhacı, Yanıkağıl Mahallelerini gezerek tekrar belediye meydanına geldi.

Saat 19.19’da belediye meydanında İstiklal Marşımızın hep beraber coşku içerisinde okunmasının ardından 19 Mayıs tırı 2. güzergah için hareket etti. Pınar Bulvarı üzerinden Atatürk, Cumhuriyet, Bahçelievler, İnönü ve İsmetpaşa Mahallelerinin ana cadde ve sokakları gezilerek yeniden belediye meydanına ulaşıldı.

BAŞKAN ÇETİN HALKI SELAMLADI

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin 19 Mayıs tırı üzerinden tüm Kapaklı halkını selamlayarak,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Bayramı’nı kutladı.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Etkinlik ile ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümünü ilçemizde büyük bir coşku ile kutladık. Etkinlik tırımız ve konvoyumuz ile yaptığımız kutlamada vatandaşlarımız bizlere evlerinin balkonlarından ve camlarından ay yıldızlı bayraklarımızla eşlik ettiler. Tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. İnşallah bu pandemi dönemi bitince yeniden meydanlarda hep beraber coşku ile bayramlarımızı kutlayacağız.”  dedi.